Sesli mekan olarak kuruluş amacımız;  Sesli Sohbet, Kameralı Sohbet, Canlı sohbet, Sesli Chat ve  sohbet chat çeşitleri hizmeti vermektir.

Seslimekan bu doğrultuda ilerleyecek ve bu hizmetleri vermeye devam edecektir. Kuruluş nedenimiz ise bu sohbet chat alanlarında eksiklik olması nedeniyledir.

Sesli chat ve sesli sohbet alanlarında uzun bir süre lider olan sitemiz son zamanlarla dibe vurmuş ve bu hizmetleri düzgün verememiştir. Bundan sonra daha titiz ve özen gösterilecek olan sitemiz eski güzel günlerine dönmesi için elimizden geleni yapacağız.

Günümüzde sesli chat ve  benzeri siteler sosyal ağların altında ezilmeye mahkum edilmiştir. Bu sistemin geride kalmasının nedeni artık insanların internete cep telefonu ile bağlanmalarıdır. Sistem kendini geliştirememiş ve halen cep telefonuyla sisteme katılım uygulanamamıştır bu eksiklikten dolayı sesli sohbet siteleri yok olmaya yüz tutmuştur.

seslimekan sitemiz herkezin evinden ücretsiz şekilde katılım yapabilecegi.ve tek kurul harcamadan birçok cafe,bar,eglence merkezlerinde bulabilecegi ortamı bulacagı bir platformdur.çok sayıda şehirden,ülkeden bir birinden farklı katılımcalara sahip olan seslimekan sitemiz.eski temposunu yakalamak için siz degerli kulancıları ile birlikte hareket ediyor.siz varsanız bizde varız.gelin hep birlikte eski güzel 1 numara olan günleremize geri dönelim.doyumsuz eğlence,güzel şarkılar,cezalı yarışmalar.vaz geçilmez izdivaç odaları,sınırsız sohbet,hepsi burada.biz dostlugun tek adresi olmaya adayız eskiden oldugu gibi.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı