Seslimekan seslisohbet odalarına hoşgeldiniz. Sesli sohbet denince ilk akla gelen sitelerden biri olan seslimekan yıllar boyunca bu alanda seslisohbet hizmeti vermiştir.

Sesli sohbet le özdeşleşen sitemiz günümüz şartlarında halen bu alanda liderlik iddiasını sürdürmektedir. Sesli mekan sizlerle var olduğu gibi sesli sohbet paltformunuda sizlerin hizmetine sunmuştur.

Sesli sohbet için mikrofon ve internet bağlantınız olması yeterlidir, Sesli sohbet internet ortamında ücretsiz olarak yapabileceğiniz bir chat sistemidir.

Sesli sohbet odalarımıza ve site kontrol erişim paneline  gönüllü yetkili alımı yapılacaktır, Yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımızın seslisohbet paneli üzerinde bizlere müracat etmesini rica ediyoruz.

Gönüllü yardım edecek arkadaşların sorunlar odası na  müracat etmesini ve bizlere ulaşmasını rica ediyoruz. Seslimekan sesli ve kameralı sohbet alanında 2007 yılında tanışmış ve popüler bir seslisohbet sitesi olmayı başarmıştır. Yeni dönemde  sıralamada yer almaması seslimekanı çok gerilere itsede yeni yapılanmada bu değişerek günümüz şartlarındaki seslisohbete ayak uydurmayı başarmıştır. Seslisohbet de yine lider olmayı amaçlayan sitemiz bunu kısa sürede ve kararlılıkla başaracaktır.

Yeni oluşumda bu siteler seslisohbet de rekabet etsede bir çogu gerekli sohbet kurallarını bilmemekle beraber bu siteleri yönetecek yetenekde değillerdir. Şayet öyle olsalardı kalıcı olmayı başarırlardı. Yakında yeni dönem patlaması yapacak olan seslimekan.net  sesli sohbet de lider olacaktır…

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı