Seslimekan oda ve mikrofona ayarları bölümündesiniz.

Burada  oda ayarları nasıl yapılır onu belirtiyoruz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmında gif ekle bölümüne  pc üzerindeki oda fonlarını yükleyerek odanızı basit bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Ayrıca renk bölümünden renkleri isteğimiz şekilde değiştirebiliriz bunun için ekstra bir yetkiye gerek yoktur.

Mikrofon ayarları;  Sisteme giriş yaptıktan sonra  anahtar şeklinde ses ayarı butonuna tıklamanız gereklidir. Ses ayarı butonuna tıkladıktan sonra orada stereo mix seçiyoruz ve  aynı anda hem konuşma  yaparak müzik çalabilirsiniz.

Bunların dışında site içersinde kameralarınızıda açabilirsiniz.bunlar için yapmanız gerekenlerde bir birinden farklı markada kameralardan alıp kurulumu yapmak ve siteye tanıtmak olacaktır.site içersine girdiginiz zaman ayarlar bölümüne tıklayıp oradan kamera sistemini açabilirsiniz.çogu odalarda insanlar kameralı açık şekilde sohbet etmektedir.sizde onlara dahil olabilirsiniz.egerki kurulum aşamasında sıkıntı yaşıyorsanız.site içersinde admin lerden yardım isteyebilirsiniz.onlar size her konuda oldugu gibi bu konudada ellerinden gelen her yardımı edeceklerdir.site içersinde mikrofon,ve kamera çok önemli yer tutar.güvenilirliginizi artırır.sizlere iyi eglecenceler diliyoruz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı