250 x 250 Reklam Alanı

Transformers 5:Son Şövalye

Başrollerinde Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Laura Haddock, Isabela Moner, Stanley Tucci, John Turturro ve Josh Duhamel’in yer aldığı film, kahramanların düşmana dönüştüğü, iki dünya arasındaki son büyük savaşı konu ediniyor.

Kara gün

Yönetmen Peter Berg’in senaryosunu Matt Charman ile birlikte kaleme aldığı tarihi gerilim türündeki film, 2013 yılı Boston maratonu sırasında gerçekleştirilen bombalı saldırıyı ve saldırıdan sonra zanlıların yakalanma sürecini odağına alıyor.

Berlin Sendromu

Teresa Palmer’ın başrolünde yer aldığı “Berlin Sendromu”, Avustralyalı fotoğrafçı Clare adındaki genç bir kızın, Berlin’de tanıştığı bir adamın kendisini tutsak ettiği evden kaçmaya çalışmasını anlatıyor.

Dağların Ardında

Kısa filmleri ile birçok uluslararası festivalden ödül alan genç yönetmen Vatche Boulghourjian’ın son filmi “Dağların Ardında”, Lübnan’da yaşayan görme engelli genç müzisyen Rabih’in gerçek kimliğini arayışını anlatıyor.

93 Yazı

Katıldığı 2017 Berlin Festivali’nden “En İyi İlk Film Ödülü”nün yanı sıra “Uluslararası Jüri Ödülü” ve “Özel Jüri Ödülü” alan dram türündeki yapım, 6 yaşındaki Frida’nın gözünden kendi hayatının değiştiği o yazı dokunaklı bir dille beyaz perdeye taşıyor.

Recep İvedik 5

Şahan Gökbakar’ın yazıp başrolünde yer aldığı serinin beşinci filmi “Recep İvedik 5”, ikinci kez izleyici ile buluşacak.

Tatlı Şeyler

Komedi filmi olan filmin konusu kısaca,İki modacı arkadaş; defilelerine yetişme telaşıyla yola çıkmaları sırasında, arabalarında sevimli bir bebekle beraber para dolu bir çanta bulurlar. Bu andan itibaren yolculuğun seyri hem bebeğin ailesi hem de onları kovalayan mafya ile birlikte belalı bir şekilde değişecektir.

Büyü 2

Film, üniversitede psikoloji okuyan bir grup gencin, hocaları tarafından doğa üstü varlıkların etkisi altındaki köy halkını ziyarete gitmeleriyle başlayan korku ve macera dolu hikayeyi konu ediniyor.

Tavşan Okulu

Ute Von Münchow-Pohl’un yönetmenliğini yaptığı haftanın animasyon filmi “Tavşan Okulu”, zamanını türlü hınzırlıklarla meşgul olarak geçiren “Max”in, yaptığı küçük kaza sonucu kendini sihirli tavşanların bulunduğu bir okulda bulmasının ardından gelişen komik olayları anlatıyor.

(Kültür-Sanat)

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı